Mis on veebihaldus?

KODREX peab veebihalduse all silmas veebilehe jätkusuutlikuse tagamist. Tihti kipub tekkima ise tasuta valmistatud või odavalt ning ebakvaliteetselt ehitatud lehtedega probleeme, mis ei tule kõne allagi kliendil, kellel on oluline oma mainet kõrgel hoida. Need probleemid võivad varieeruda alates lehe lihtsalt mittefunktsioneerimisest kuni pahavaraga nakatumiseni, mis tähendab tihtipeale soovimatu sisu kuvamist Teiega seotud leheküljel.

Kõikide probleemide vältimiseks pakume teenusena ka kõikide oma valmistatud veebilehtede haldamist. Lihtsamate lehtede puhul võib see tähendada väga väikest tööd ning seega ka väga madalaid kulusid, kuid regulaarset hooldamist vajab iga leht, mis soovib püsida kiire, töökorras ja ilus. Haldame ka loomulikult meie ehitatud keerukamaid lehti, mis tähendab rohkem töötunde ja võib kujuneda kulukamaks, kuid kui Teil on juba olemas suuremahuline veebileht, siis ilmselt on Teile ka oluline, et ta oleks saadaval 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas, tõrgeteta, ning püsiks kvaliteedi poolest tipus ning konkurentsivõimelisena.

Veebihaldus tähendab arenemist

Kui kasutate meie veebihaldust, tähendab see regulaarset hooldust ja see omakorda tähendab seda, et Teie veebileht toetab alati uusimaid veebistandardeid, on uuendatud uusimate tarkvaraversioonideni ning lihvitud on kõik pisivead, mis võivad esile tõusta. Teie veebileht on kergesti leitav, mugavalt külastatav ja kiirelt navigeeritav. Külastaja leiab otsitud informatsiooni Teie lehelt üles kiiresti ja igas seadmes, olgu see kas 15-aastane vana lauaarvuti või eelneval nädalal avaldatud innovaatiline nutiseade. Lisaks tegeleme muidugi Teie arenemissoovidega ning anname Teile jooksvalt nõu, kuidas Te saaksite oma veebilehe külastatavust tõsta ning hoida see kvaliteedi poolest alati tipus.

Hinnast

Kuna veebilehed kujunevad väga erinevaks, ei saa panna ühte hinnasilti üheleheküljelise informatiivse veebilehe haldusteenusele, mis toimib visiitkaardina, ja teenusele, mida pakuksime tuhandete külastajatega e-poele. Seega jääme jätkuvalt oma küllaltki dünaamiliste hindade juurde ning teeme omapoolse pakkumise alati vastavalt tegelikult tehtud töö mahule ning keerukusele. Siiski ei ole mõtet kulude pärast liialt muret tunda, sest kui Te olete tellinud veebilehe just meilt, saame seda ka lihtsamini hallata ning suhtume Teisse kui meie austatud klienti, kes saab meilt alati pakkumised parima hinnaga. 🙂 Kui Te soovite teada enne veebilehe tellimist ka orienteeruvaid veebihalduskulusid, on oluline, et kirjeldate oma nägemust veebilehest võimalikult täpselt ning mainite vastava küsimuse ka küsides meilt hinnapakkumist.

Ootame pikisilmi Teiega koostööd ning suhtume igasse projekti pühendumusega, sest lõppkokkuvõttes on iga veebileht unikaalne teos, millel ei tohiks lasta rooste minna ning millele ei tohiks liiga paksul tolmukihil peale lasta koguneda.