Teenusest

KODREX põhitegevusalaks on veebilehtede ehitus ning hetkel oleme pühendunud Teile ka vastava teenuse pakkumisele. End veebiarenduses kõige kindlamini tundes, saame garanteerida, et pakume Teile parimat teenust ning et meie kaudu saate just sellise veebilehe, mida soovite.


Kuidas valmib meilt tellitud veebileht?

Suurt rolli mängib eeltöö: Te kirjutate meile oma nägemuse soovitud veebilehest, oma soovid, kirjeldused ja kõik muud mõtted, mis pähe tulevad. Me vastame Teile esimesel võimalusel omapoolsete mõtetega, vajadusel küsime täiendavat informatsiooni ning esitame Teile ka muuseas meie esialgse nägemuse kujunevatest kuludest. Toome kindlasti esimesel vastamisel välja ka võimalikud piirangud ja kirjeldame võimalikult täpselt meie nägemust Teie soovitud veebilehest: pakume välja lahendused, jagame soovitusi ning võimalik, et täiendame Teie soove ja laiendame ootusi, sest äkki Te ei olnudki teadlik mõnest kihvtist lahendusest, mida Te oma veebilehele hädasti vajaksite.
Edasine sõltub üldiselt konkreetsest veebilehest ja selle tellijast – unikaalset ning personaliseeritud veebilehte pole võimalik ehitada jäädes alati mingisse konkreetsesse malli kinni, sest kõik sõltub just Teie soovidest ja ideedest!


Kuidas käib maksmine?

Oleme oma teenuse kvaliteedis kindlad ning usume, et hea kliendi-teenusepakkuja suhe põhineb vastastikul usaldusel, see tähendab, et üldjuhul maksate oma veebilehe eest alles siis, kui see on valmis, töötab ja Te sellega rahul olete. Mõningatel juhtudel võivad lisanduda mõned kulud, mis tuleb enne veebilehe valmimist ära tasuda, näiteks soovitud tasulised laiendused või kujunduselemendid (k.a. tasulised fotod, logod, ikoonid jne), kuid need ei pruugi olla hädavajalikud.


wordpress

Omame kogemust erinevate sisuhaldussüsteemidega, kuid meie lemmikuks on kindlasti WordPress. Leiame, et see on enamike lihtsamate veebilehtede puhul parim valik ja võime seda oma klientidele soovitada, sest oma suure populaarsuse tõttu on WordPress pidevalt uuendatud, turvaline ja kaasaegne. Lai kasutajabaas tähendab ka suures hulgas laiendusi, mille abil on võimalik rahuldada enamike veebilehtede funktsionaalsed vajadused. WordPress on ilus, mugav, lihtne ja kiire. Vaatamata meie eelistusele kaalume sisuhaldussüsteemi valiku Teie veebilehele põhjalikult läbi ja valime koos kindlasti just Teile sobivaima sisuhaldussüsteemi.


Olgu Teie veebileht milline tahes, ühel või teisel moel soovite Te külastajaid. Külastajate leidmine ja otsimine (veebilehe reklaamimine) võib toimuda läbi erinevate kanalite, kuid juhul kui Teie eesmärgiks on, et külastajad just Teid leiaksid, siis ilmselt tahate olla läbi otsimootorite võimalikult kiirelt ja hästi kättesaadav. Siin tuleb mängu SEO (Search Engine Optimization), mis lihtsamalt öeldes tähendab Teie veebilehe ja selle sisu kergesti töödeldavaks ja kättesaadavaks muutmist otsimootoritele. Veel lihtsamini öeldes: kui klient sisestab midagi Teie veebilehega seonduvat Google või mõnda teise otsimootorisse, on Teie veebileht tulemuste seas võimalikult alguses. Pakume teenusena ka veebilehtede otsimootoritele lihtsasti leitavaks muutmist ning üldiselt on kõik meie ehitatud veebilehed just sellised.


Vajate ka logo?

Kui Te vajate näiteks oma veebilehele, blogile, kaubamärgile või ettevõttele ka logo, siis soovi korral võib KODREX ka aidata selle disanimisega. Tellides logo disainimise meilt, saate olla kindlad, et see ühildub ja sobib täielikult kokku Teie veebilehega. Antud teenus tuleb eriti kasuks, kui Te soovite tellida näiteks oma ettevõttele nii logo kui ka veebilehte – saate esindusliku välimusega veebilehe, mille disain sobib kokkuvalatult Teie logoga. Jätate nii endast parema ametliku mulje puhta disainiga ning veebilehe külastajad näevad, et olete vaeva näinud ja investeerinud oma firma maine kujundamissse. Muidugi, kui Teil on juba oma logo olemas, siis saame ka selle stiilist juhindudes veebilehe disaini valida.

Kui soovite meilt logo tellida, siis palun mainige seda hinnapakkumise päringus ning esitage ka omapoolne nägemus ja ideed logo võimalikust disainist.