Lihtsasti redigeeritav sisu

Kuigi konkreetse sisuhaldussüsteemi valik sõltub Teie soovist ning vajadustest, eelistame ja soovitame oma klientidele populaarseid, lihtsaid ja funktsioonirikkaid rakendusi nagu WordPress ja Joomla!. Enamike veebilehtede vajadused katab WordPress, sest see võimaldab oma funktsionaalsuse poolest ehitada lehti alates lihtsatest firma esinduslehtedest kuni e-poodideni välja. WordPress on ka meie esmane soovitus, sest seda on Teil väga lihtne kasutada ning ise oma lehel sisu muuta. Meie ehitame ja seadistame Teile lehe ning edaspidi saate soovi korral veebilehe sisu redigeerida ja postitusi/lehti lisada juba ise, sest kasutajakeskkond on loodud just pidades silmas inimesi, kes ei oma kõrgemaid tehnikaalaseid teadmisi.

WordPress on veebihaldustarkvara mis sobib blogimiseks, ent on samas ka paljude firmaveebide mootoriks ning saanud üheks Eesti e-turundajate lemmik-töövahendiks. 60 miljonit kasutajat ei saa eksida – WordPress on mugav kasutada ja kergesti laiendatav.
– WordPress Eesti

Millal tuleb kasuks Joomla?

Joomla! on oma funktsionaalsuse poolest WordPressist küllaltki erinev ning oma klientidele soovitaksime Joomla! sisuhaldussüsteemi juhul, kui on vajadus veebilehe järele, mida hakkavad külastama sajad kliendid korraga ning mis peab olema võimeline pakkuma eriti suurt kliendikeskkonna funktsionaalsust – heaks näiteks on siinkohal näiteks portaalid, millel külastaja saab näiteks kuulutusi lisada, postitusi teha või aega veeta. Joomla!-ga saab kahtlemata ehitada ka lihtsaid lehti, kuid meie soovitame eelkõige WordPressi, sest tavainimesele võib Joomla! administraatoripaneel ja kasutajakeskkond olla veidi keerukas ning võtta kauem aega harjumiseks kui WordPress.

Millise sisuhaldussüsteemi kasuks ma otsustama peaksin?

Aitame hea meelega Teil selle otsuse langetada ning soovitame vastavalt Teie soovitud veebilehe kirjeldusele just sobivat sisuhaldussüsteemi. Alustuseks võtke meiega kindlasti ühendust klikkides siia ja kirjeldage võimalikult täpselt oma nägemust Teie soovitud lehest. Kui Te tunnete, et Teil pole kuigi palju kirjutada või Teil pole ideid, siis aitame teid kindlasti omapoolsete soovitustega. Igal juhul näeme vaeva, et jõuda koostöös lõpuks Teie ideaalse veebileheni.
joomla wordpress

Posted in Miks tellida meilt?.